Previous
Next

Set Mishelator #madeinitaly🇮🇹 Marini 👌

Mishelatoret cilesor Marini jane te disponueshem ne disa variacione mat dhe me shkelqim, ideale per nje arredimin dhe dekorim #perfekt te ambienteve tuaja.

Ju mirëpresim pranë showroom në rrugën Siri Kodra – Tiranë, ku do gjeni zgjidhje për të gjitha kërkesat në pajiset #hidrosanitare dhe elektroshtëpiake
.
.
.
.
#elektroshtëpiake
#shtepimoderne
#arkitekturashqipetare
#arkitektura
#vlorë
#sarandë
#arredim
#mishelator
#gatimetradicionale
#gatim
#gatimetradicionale_al
#gatimeshqiptare
#gatimeteshpejta
#pjatalarese
#cilesi
#dhermi
#cilesimaksimale
#shitje
#arredimshtepie
#pjatalarese
#premium
#dizajnenterijera
#bathroomsofinsta
#amazingbathrooms
#bathroomoftheday
#shtepi
#bathroomdesign
...

#zbritje 👌 Për #vetem 199€ 🤩 perfitoni WC + Bide #madeinitaly🇮🇹 te hidrosanitareve Ceramica ALTHEA

Stili modern i WC + Bide me montim në mur, nga marka prestigjoze Italiane "Ceramica ALTHEA", ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj.

Dizenjuar në linja të pastra dhe material antibakterial, ky set WC + Bide nga ALTHEA ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat pë një dekorim perfekt të banjos tuaj.

Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar montimin.

Për informacion na kontaktoni👇
📲 +355682084448

😊Paguani edhe me keste!
😊J'u duhet vetëm karta juaj e identitetit!

Karakteristikat:
● Materiali: Porcelan
● Ngjyrë: e bardhë
● Dimensionet: 50 x 36 x 43cm
● Shkarkimi: rimless
● Montimi: i varur në mur (wall hung toilet)
● Kapaku WC: material #antibakterial Slim dhe me ulje të butë (soft close)
● Aksesorë montimi: të përfshirë

Ju mirëpresim pranë showroom në rrugën Siri Kodra – Tiranë, ku do gjeni zgjidhje për të gjitha kërkesat në pajiset hidrosanitare dhe elektroshtëpiake
.
.
.
.
#elektroshtëpiake #netirane #shtepimoderne #tiranealifestyle #tiranealbania #arkitekturashqipetare #arkitektura #hotele #shkodër #vlorë #sarandë #arredim #mishelator #gatimetradicionale #gatim #gatimetradicionale_al #gatimeshqiptare #gatimeteshpejta #pjatalarese #cilesi #dhermi #althea #cilesimaksimale #arredimshtepie #pjatalarese #hidrosanitare
...

Mishelator Gold 👌 te markes prestigjoze Italiane Marini 🤩
.
.
Marken e hidrosanitareve #madeinitaly🇮🇹 Rubinetterie MARINI, e gjeni eskluzivisht per #shqipërinë 🇦🇱vetem prane Guce Store.

Mishelatoret cilesor Marini jane te disponueshem ne disa variacione mat dhe me shkelqim, ideale per nje arredimin dhe dekorim #perfekt te ambienteve tuaja.
.
.
.
#elektroshtëpiake #netirane #shtepimoderne #tiranealifestyle #tiranealbania #arkitekturashqipetare #arkitektura #hotele #shkodër #vlorë #sarandë #arredim #mishelator #gatimetradicionale #gatim #gatimetradicionale_al #gatimeshqiptare #gatimeteshpejta #pjatalarese #cilesi #dhermi #marini #cilesimaksimale #arredimshtepie #pjatalarese #hidrosanitare #tualet
...

Set Moblije PVC + Lavaman
.
Dimensionet: 80cm x 46cm
.
Mobilja eshte e disponueshme ne dy ngjyra, me rimeso druri dhe ngjyre te bardhe. Eshte e perbere nga material PCV qe ofron jetegjatesi dhe mbrojtje kunder lageshtires.

Ju mirëpresim pranë showroom në rrugën Siri Kodra – Tiranë, ku do gjeni zgjidhje për të gjitha kërkesat në pajiset #hidrosanitare dhe elektroshtëpiake
.
.
.
.
.
.
#netirane #shtepimoderne #tiranealifestyle #tiranealbania #shkodër #vlorë #sarandë #arredim #mishelator #gatimetradicionale #gatim #gatimetradicionale_al #gatimeshqiptare #gatimeteshpejta #cilesi #dhermi #marini #cilesimaksimale #arredimshtepie #pjatalarese #tualet #premium #mobilje #pvc
...

#elegance #sharm #klas #cilesi dhe #perfeksion 🤩

Githcka qe kerkoni do ta gjeni ne vasken klasike te markes prestigjoze te hidrosanitareve BOCCHI.

Ju mirëpresim pranë showroom në rrugën Siri Kodra – Tiranë, ku do gjeni zgjidhje për të gjitha kërkesat në pajiset #hidrosanitare dhe elektroshtëpiake

#hidraulik #tirana #shkoder #korce #elbasan #durres #sarande #flori #ksamil #drimadhes #arredimshtepie #shtepimoderne #betterliving #shtepi #hotele #arkitekt #arredim #gucestore #bocchibagno #vaske #love
...

Lavaman guri artizanal 🇦🇱#madeinalbania

Një lavaman guri që është i qëndrueshëm perjetesisht, eshte unik dhe estetikisht i këndshëm, ofron disa mundësi në formë, si dhe material natuyral për një dizajnin bashkëkohor.

I punuar me dore ne perfeksion, ky lavaman guri eshte pershtatshem per arredim te vilave, hoteleve, restoranteve, banjo luksi, si dhe cdo ambient tuajin qe deshironi te kete perfeksion ne cdo detaj. Shpqerohet edhe me konstruksion metalik sipas kerkeses.

Ju mirëpresim pranë showroom në rrugën Siri Kodra – Tiranë, ku do gjeni zgjidhje për të gjitha kërkesat në pajiset #hidrosanitare dhe #elektroshtëpiake

#hidraulik #tirana #shkoder #korce #elbasan #durres #lavaman #arkitekturashqipetare #cilesi #ksamil #drimadhes #arredimshtepie #rubinet #shtepimoderne #betterliving #perfeksion #marini #shtepi #hotele #pasterti #design #arkitekt #rubineta #rubinetterie #arredim #gucestore #artist
...

Set rubinetash MARINI - Rose GOLD 🤩 #madeinitaly🇮🇹

Dizajn dhe cilesi pa kufi.

Ju mirëpresim pranë showroom në rrugën Siri Kodra – Tiranë, ku do gjeni zgjidhje për të gjitha kërkesat në pajiset #hidrosanitare dhe #elektroshtëpiake

#hidraulik #tirana #shkoder #korce #elbasan #durres #lavaman #arkitekturashqipetare #cilesi #ksamil #drimadhes #arredimshtepie #rubinet #shtepimoderne #betterliving #perfeksion #marini #shtepi #hotele #pasterti #design #arkitekt #rubineta #rubinetterie #arredim #gucestore
...

Okazion 🤩 Set WC + Bide Ceramica ALTHEA👌për #vetem 199€

Stili modern i WC + Bide me montim në mur, nga marka prestigjoze Italiane "Ceramica ALTHEA", ndërthuret mjaft mirë me elegancën dhe qëndrueshmërinë e saj.

Dizenjuar në linja të pastra dhe material antibakterial, ky set WC+Bide nga ALTHEA ofron raportin ideal përmasë-formë që përmbush nevojat pë një dekorim perfekt të banjos tuaj.

Aksesorët e fiksimit përfshihen në paketim për të thjeshtësuar montimin.

Për informacion na kontaktoni👇
📲 +355682084448

😊Paguani edhe me #keste!
😊J'u duhet vetëm karta juaj e #identitetit!

Karakteristikat:
● Materiali: Porcelan
● Ngjyrë: e bardhë
● Dimensionet: 50 x 36 x 43cm
● Shkarkimi: #rimless
● Montimi: i varur në mur ( #wallhungtoilet )
● Kapaku WC: material #antibakterial Slim dhe me ulje të butë ( #softclose )
● Aksesorë montimi: të përfshirë

Ju mirëpresim pranë showroom në rrugën Siri Kodra – Tiranë, ku do gjeni zgjidhje për të gjitha kërkesat në pajiset #hidrosanitare dhe #elektroshtëpiake

#hidraulik #tirana #shkoder #korce #elbasan #durres #lavaman #arkitekturashqipetare #cilesimaksimale #ksamil #drimadhes #arredimshtepie #rubinet #shtepimoderne #betterliving #perfeksion #ngjyra #netirane #bathroomdetails #whitebathroomideas #whitebathroom
...

Lavaman porcelani me dekor GOLD 🤩

Vizitoni showroom 👇
Rruga Siri Kodra - Tirane

Jy mirepresim

#hidrosanitare #hidraulik #gucestore #tirana #shkoder #korce #elbasan #durres #lavaman #ngjyreezeze #arkitekturashqipetare #cilesimaksimale #porcelan #tualet #interiordesign #homedecor #bathroomdecor #arredimshtepie #rubinet #golddecor #shtepimoderne #betterliving #homefurn #perfeksion #ngjyra #netirane #blacksink
...

Seria Taormina, nga BOCCHI ofron një gamë të gjerë opsionesh që përshtaten në hapësirat për arredimin e banjos tuaj.

Me një kombinim perfekt dhe dizajn bashkëkohor dhe material antibakterial, bën të lehtë për këdo që të arredoje banjën sipas dëshirës.

Krahas WC dhe Bide në të gjitha ngjyrat koleksioni Taormina, sjell dhe lavaman me ngjyrën përkatëse.

Jo vetëm kaq por në serinë Taormina do gjeni zgjidhje dhe për personat me aftësi të kufizuara.

Ju mirepresim!

#bathroomdetails #bathroomdecor #bathroomstyle #bathroomstyling #pinksink #ngjyra #perfeksion #cilësi #cilesiamaksimale #cilesi #dizajn #dizajner #arredimshtepie #arredime #arkitekturashqipetare #arkitekt #bocchibagno #hidrosanitare #lavaman #detaje #detaje #gucestore #bathroominteriordesign #bathroominterior #shtepimoderne #aksesore #showroom #furniturehome #mishelator #faucet
...

Mishelator Gold mat 👌 te markes prestigjoze Spanjolle Premium 🤩
.
.
Marken e hidrosanitareve #madeinspain🇪🇸 PREMIUM, e gjeni eskluzivisht per #shqipërinë 🇦🇱vetem prane Guce Store.

Mishelatoret cilesor Peemium jane te disponueshem ne modele dhe lartesi te ndryshme, ideale per nje arredimin dhe dekorim #perfekt te ambienteve tuaja.
.
.
.
#elektroshtëpiake #netirane #shtepimoderne #tiranealifestyle #tiranealbania #arkitekturashqipetare #arkitektura #hotele #shkodër #vlorë #sarandë #arredim #mishelator #gatimetradicionale #gatim #gatimetradicionale_al #gatimeshqiptare #gatimeteshpejta #pjatalarese #cilesi #dhermi #marini #cilesimaksimale #arredimshtepie #pjatalarese #hidrosanitare #tualet
...

Set Moblije PVC + Lavaman 80cm x 46cm

Mobilja eshte e disponueshme ne dy ngjyra, me rimeso druri dhe ngjyre te bardhe. Eshte e perbere nga material PCV qe ofron jetegjatesi dhe mbrojtje kunder lageshtires.

Ju mirepresim prane showroom Guce Store, ne rrugen Siri Kodra - Tirane
.
.
.
.
.
.
#tiranealifestyle #ngjyra #arkitekturashqipetare #hidrosanitare #cilesi #cilësi #banjo #lavaman #ebardhe #mobilje #rimeso #pvc #wc #arredim #garanci #antibakterial #higjene #gucestore #aksesore #pileta #okazion #tiranaalbania #vlorë #sarande #shtepi #shtepimoderne #elektroshtepiake #showroom
...

Set rubinetash Marini

Dizajn dhe cilesi pa kufi.

Ju mirepresim ti shikoni mga afer prane showroom Guce Store ne adresen👇

Rruga Siri Kodra (ish-frigoriferi) Tirane
Info +355682084448

#hidrosanitare #gucestore #marini #shtepi #hotele #pasterti #design #arkitekt #interordesign #bathroomdesign #rubineta #rubinetterie #arredim #arredimbanjo #arredimshtepie #bathstyle #faucet #blackfaucet #cilesi #rubinet #banjobowl #bathroomfurniture
...

Lavaman guri artizanal 🇦🇱

Një lavaman guri që është i qëndrueshëm perjetesisht, eshte unik dhe estetikisht i këndshëm, ofron disa mundësi në formë, si dhe material natuyral për një dizajnin bashkëkohor.

I punuar me dore ne perfeksion, ky lavaman guri eshte pershtatshem per arredim te vilave, hoteleve, restoranteve, banjo luksi, si dhe cdo ambient tuajin qe deshironi te kete perfeksion ne cdo detaj. Shpqerohet edhe me konstruksion metalik sipas kerkeses.

Ju mirepresim ta shikoni nga afer prane showroom Guce Store BOCCHI Luxury, ne adresen: Rruga Siri Kodra - Tirane.
Komtakt: +355682084448
DM: @gucestore

#hidrosanitare #detaje #lavamanguri #shtepimoderne #tiranealifestyle
#arkitekturashqipetare #homedecor #hidrosanitare
#netirane #perfeksion #lavaman #gurnatyral
#arkitektura #banjolux #hotele #vilaneshitje #arredimhotelerie #dizajn #detajetbejnediferencen🔝 #betterliving #restorant #tiranalifestyle #gurnatyral #perfeksion
...

This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.

Produkte:

AEG Logo
E themeluar në Berlin të Gjermanisë, në vitin 1883, kompania Allgemeine Elektricitäts-Gesellschaft AG (AEG; 'General electricity company'), gjatë gjysmës së parë të shekullit 20, kompania është renditur një ndër kampanitë lider botëror në fushën e inxhinierisë dhe të produkteve elektrike dhe elektronike.
Që prej vitit 2016, GUÇE Store, është partner dhe distributor i autorizuar për shitjen e pajisjeve elektroshtëpiake AEG.
GUCE partner
BOCCHI ITalia Hidrosanitare
Falë një eksperience 70 vjeçare, kompania Italiane BOCCHI, është markë lider në sektorin prodhimit të produkteve hidrosanitareve. Që prej themelimit, në vitin 1950, misioni i kompanisë BOCCHI nuk ka ndryshuar: kreativ, inovacion, dhe përkujdesje të veçantë në cilësinë e produktit.
Që prej vitit 2005, GUÇE Store, është partner dhe distributor eskluziv ë për tregtimin e produkteve hidrosanitare BOCCHI për Shqipërinë dhe rajonin.
Guce partner
Electrolux Apliances
E themeluar në Suedi, në vitin 1919 nga sipërmarrësi Axel Wenner-Gren, Electrolux është një ndër kompanitë lider botëror, që për më shumë se 100 vite ka sjellur pranë konsumatorëve produkte elektroshtëpiake të një standardi të cilësie dhe dizanji. Në vitin 2020, Electrolux është renditur si prodhuesi i dytë më i madh në botë, në prodhimin e pajisjeve elektroshtëpiake.
Që prej vitit 2015, GUÇE Store, është distributor i autorizuar për shitjen e pajisjeve elektroshtëpiake Electrolux.
GUCE partner

Distributor i autorizuar i markave:

Dyqanet "GUÇe STORE" NË Tiranë

Show Room 1

GUÇE STORE

Show Room 2

Përmbledhje
product image
Vlerësimi i Prodhuesit
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
3.5 based on 21 votes
Marka
BOCCHI
Emërtimi i Produktit
Hidrosanutare
Shopping Cart